Stoel Darcio - beige Gleam
€ 249,00
(inclusief btw)
| Afmetingen (BxDxH): | 62x66,5x87 cm |
| Afmeting verpakking (BxDxH): | 65x63x53 cm |
| Merk: | Eleonora |
| Materiaalsoort: | Stof, foam & metaal |
| Aanvullende informatie: | Maximum draagvermogen is 125kg |
| Zelf monteren? | ja |
| Aanbevolen onderhoud: | Regelmatig stofzuigen |
| Zitdiepte, zithoogte, arml. Hoogte: | 46 cm / 50,5 cm / 68 cm |