Stoel Hugo - Taupe Lyric
€ 219,00
(inclusief btw)
Stoel Hugo - taupe Lyric
| Afmetingen (BxDxH): | 61x66x87 cm |
| Afmeting verpakking (BxDxH): | 67X62X56 cm |
| Merk: | Eleonora |
| Materiaalsoort: | Stof, foam & metaal |
| Afwerking: | Gecoat |
| Aanvullende informatie: | Maximum carrying 120 kg | Draaibaar 360 graden |
| Zelf monteren? | ja |
| Aanbevolen onderhoud: | Regelmatig stofzuigen |
| Zitdiepte, zithoogte, arml. Hoogte: | 46 cm / 49,5 cm / 67 cm |