Stoel Tobias - taupe Vive
€ 329,00
(inclusief btw)
Stoel Tobias - taupe Vive
| Afmetingen (BxDxH): | 55x67x86 cm |
| Afmeting verpakking (BxDxH): | 57x88x106 cm |
| Merk: | Eleonora |
| Materiaalsoort: | Stof, foam & ijzer |
| Aanvullende informatie: | Maximum draagvermogen is 100kg |
| Zelf monteren? | nee |
| Aanbevolen onderhoud: | Regelmatig stofzuigen |
| Zitdiepte, zithoogte, arml. Hoogte: | 46 cm / 51 cm |