Stoel Odette - mosterd Serene
€ 239,00
(inclusief btw)
Stoel Odette - mosterd Serene
| Afmetingen (BxDxH): | 55x61x82 cm |
| Afmeting verpakking (BxDxH): | 67,5x133x57,5 cm |
| Merk: | Eleonora |
| Materiaalsoort: | Stof, foam & metaal |
| Aanvullende informatie: | Maximum draagvermogen is 120kg |
| Zelf monteren? | nee |
| Aanbevolen onderhoud: | Schoonmaken met een droge doek, niet in direct zonlicht plaatsen |
| Zitdiepte, zithoogte, arml. Hoogte: | 47 cm / - / - |