Stoel Jayson - bruin Blythe
€ 179,00
(inclusief btw)
Stoel Jayson - bruin Blythe
| Afmetingen (BxDxH): | 61x63,5x79,5 cm |
| Afmeting verpakking (BxDxH): | 84x64x53 cm |
| Merk: | Eleonora |
| Materiaalsoort: | Stof, foam & metaal |
| Afwerking: | Gecoat |
| Aanvullende informatie: | Maximum carrying 120 kg | Draaibaar 180 graden |
| Zelf monteren? | ja |
| Aanbevolen onderhoud: | Regelmatig stofzuigen |
| Zitdiepte, zithoogte, arml. Hoogte: | 47,5 cm / 50 cm |