Stoel Micha - taupe Nori
€ 429,00
(inclusief btw)
Stoel Micha - taupe Nori
| Afmetingen (BxDxH): | 66x66x79 cm |
| Afmeting verpakking (BxDxH): | 67x67x80 cm |
| Verkoopeenheid: | 1 |
| Materiaalsoort: | Stof, foam & eiken hout |
| Afwerking: | Gecoat |
| Aanvullende informatie: | Maximum carrying 120 kg |
| Zelf monteren? | nee |
| Aanbevolen onderhoud: | Regelmatig stofzuigen |
| Zitdiepte, zithoogte, arml. Hoogte: | 53 cm / 50 cm / 67 cm |