Barstoel Rayven - lichtbruin
€ 329,00
(inclusief btw)
Barstoel Rayven - lichtbruin
| Afmetingen (BxDxH): | 55x61x94 cm |
| Afmeting verpakking (BxDxH): | 60x57x96 cm |
| Merk: | Eleonora |
| Materiaalsoort: | Essenhout & stof |
| Afwerking: | Gelakt |
| Aanvullende informatie: | Stofnaam Houston |
| Zelf monteren? | nee |
| Aanbevolen onderhoud: | Regelmatig stofzuigen |
| Zitdiepte, zithoogte, arml. Hoogte: | Zithoogte 65 cm, zitdiepte 60 cm |