Fauteuil Reza naturel - beige Bay
€ 479,00
(inclusief btw)
Fauteuil Reza naturel - beige Bay
| Afmetingen (BxDxH): | 75x80x76,5 cm |
| Afmeting verpakking (BxDxH): | 77x82x42/78 cm |
| Merk: | Eleonora |
| Materiaalsoort: | Stof, foam, metaal & eiken hout |
| Afwerking: | Gelakt |
| Aanvullende informatie: | Maximum draagvermogen is 120kg |
| Zelf monteren? | nee |
| Aanbevolen onderhoud: | Regelmatig stofzuigen |
| Zitdiepte, zithoogte, arml. Hoogte: | 58 cm / 40,5 cm / - cm |