Fauteuil Shaun - taupe Sheep
€ 599,00
(inclusief btw)
Fauteuil Shaun - taupe Sheep
| Afmetingen (BxDxH): | 87x86x81 cm |
| Afmeting verpakking (BxDxH): | 89x88x83 cm |
| Merk: | Eleonora |
| Materiaalsoort: | Stof, foam & hout |
| Aanvullende informatie: | Maximum draagvermogen is 100kg |
| Zelf monteren? | nee |
| Aanbevolen onderhoud: | Regelmatig stofzuigen |
| Zitdiepte, zithoogte, arml. Hoogte: | 60 cm / 45 cm |