Fauteuil Olek - taupe Bay
€ 649,00
(inclusief btw)
Fauteuil Olek - taupe Bay
| Afmetingen (BxDxH): | 88x69x76 cm |
| Afmeting verpakking (BxDxH): | 90x72x79 cm |
| Merk: | Eleonora |
| Materiaalsoort: | Stof & beuken hout, essen hout |
| Aanvullende informatie: | Maximum draagvermogen is 130kg |
| Zelf monteren? | nee |
| Aanbevolen onderhoud: | Regelmatig stofzuigen |
| Zitdiepte, zithoogte, arml. Hoogte: | 58 cm / 40 cm / 50 cm |