Fauteuil Lola -taupe Hush
€ 529,00
(inclusief btw)
Fauteuil Lola - taupe Hush
| Afmetingen (BxDxH): | 77x75x72 cm |
| Afmeting verpakking (BxDxH): | 78x76x74 cm |
| Merk: | Eleonora |
| Materiaalsoort: | Stof, foam, metaal & eiken hout |
| Afwerking: | Gelakt |
| Aanvullende informatie: | Maximum draagvermogen is 120kg |
| Zelf monteren? | nee |
| Aanbevolen onderhoud: | Regelmatig stofzuigen |
| Zitdiepte, zithoogte, arml. Hoogte: | 60 cm / 41 cm / 66 cm |