Bankje Lottie - taupe Nori
€ 319,00
(inclusief btw)
Bankje Lottie - taupe Nori
| Afmetingen (BxDxH): | 143x48x45 cm |
| Afmeting verpakking (BxDxH): | 144x49x19 cm |
| Merk: | Eleonora |
| Materiaalsoort: | Stof, foam & eiken hout |
| Afwerking: | Gelakt |
| Aanvullende informatie: | Maximum draagkracht 120 kg |
| Zelf monteren? | ja |
| Aanbevolen onderhoud: | Regelmatig stofzuigen |
| Zitdiepte, zithoogte, arml. Hoogte: | Zithoogte 45 cm |