Eettafel Tycho 260x110 cm - naturel
€ 1.399,00
(inclusief btw)
Eettafel Tycho 260x110 cm - naturel
| Afmetingen (BxDxH): | 260x110x77 cm |
| Afmeting verpakking (BxDxH): | 267x11x117 cm / 151x20x81 cm |
| Merk | Eleonora |
| Materiaalsoort: | Mango hout |
| Afwerking: | Geborsteld |
| Aanvullende informatie: | Dikte tafelblad 38 mm |
| Zelf monteren? | ja |
| Aanbevolen onderhoud: | Schoonmaken met een vochtige doek |