Eettafel Tycho 150x77 cm - naturel
€ 1.099,00
(inclusief btw)
Eettafel Tycho 150x77 cm - naturel
| Afmetingen (BxDxH): | 150x150x77 cm |
| Afmeting verpakking (BxDxH): | 156x10x157cm / 91x20x78 cm |
| Merk: | Eleonora |
| Materiaalsoort: | Mango hout |
| Afwerking: | Geborsteld |
| Aanvullende informatie: | Dikte tafelblad 38 mm |
| Zelf monteren? | ja |
| Aanbevolen onderhoud: | Schoonmaken met een vochtige doek |