Eettafel Coco 300x110 cm - naturel
€ 1.599,00
(inclusief btw)
Eettafel Coco 300x110 cm - naturel
| Afmetingen (BxDxH): | 300x110x77 cm |
| Afmeting verpakking (BxDxH): | 307x11x117 cm / 29x29x70 cm / 144x17x60 cm |
| Merk: | Eleonora |
| Materiaalsoort: | Mango hout |
| Afwerking: | Geborsteld |
| Aanvullende informatie: | Dikte tafelblad 38 mm |
| Zelf monteren? | ja |
| Aanbevolen onderhoud: | Schoonmaken met een vochtige doek |