Eettafel Coco 130x77 cm - naturel
€ 999,00
(inclusief btw)
Eettafel Coco 130x77 cm - naturel
| Afmetingen (BxDxH): | 130x130x77 cm |
| Afmeting verpakking (BxDxH): | 137x11x137 cm / 29x29x70 cm / 66x18x66 cm |
| Merk: | Eleonora |
| Materiaalsoort: | Mango hout |
| Afwerking: | Geborsteld |
| Aanvullende informatie: | Dikte tafelblad 38 mm |
| Zelf monteren? | ja |
| Aanbevolen onderhoud: | Schoonmaken met een vochtige doek |