Eettafel Lune 240x105 cm - lichtbruin
€ 1.399,00
(inclusief btw)
Eettafel Lune 240x105 cm - lichtbruin
| Afmetingen (BxDxH): | 240x105x77 cm |
| Afmeting verpakking (BxDxH): | 246x11x112 cm / 59x59x81 cm |
| Merk: | Eleonora |
| Materiaalsoort: | Mango hout |
| Afwerking: | Geborsteld |
| Aanvullende informatie: | Dikte tafelblad 38 mm |
| Zelf monteren? | ja |
| Aanbevolen onderhoud: | Schoonmaken met een vochtige doek |