Hangamp Vetro - taupe
€ 179,00
(inclusief btw)
Hangamp Vetro - taupe
| Afmetingen (BxDxH): | 40x40x20 cm |
| Afmeting verpakking (BxDxH): | 47x47x30 cm |
| Merk: | By Boo |
| Materiaalsoort: | Ijzer & Glas |
| Afwerking: | Geverfd |
| Aanvullende informatie: | Voltage 220-240V / Max. 8 Watt/ LED / Niet dimbaar |
| Snoerlengte/fitting: | 120 cm/ Inclusief lichtbron |
| Onderhoud: | Schoonmaken met een vochtige/droge doek |