set v 5
Barstoel Jon - taupe Maywood
€ 745,00
€ 495,00
(inclusief btw)
Barstoel Jon - taupe Maywood
| Afmetingen (BxDxH): | 45x52x95 cm |
| Kleur: | taupe |
| Merk: | Eleonora |
| Materiaalsoort: | Stof & metaal |
| Afwerking: | Gecoat |
| Aanvullende informatie: | Maximale draagkracht: 120 kg |
| Zelf monteren? | ja |
| Aanbevolen onderhoud: | Schoonmaken met een droge doek, niet in direct zonlicht plaatsen |
| Zitdiepte, zithoogte, arml. Hoogte: | 43 cm / 66 cm |