Eetkamerstoel Paul - beige Linea
€ 179,00
€ 119,00
(inclusief btw)
| Afmetingen (BxDxH): | 58x60x82 cm |
| Afmeting verpakking (BxDxH): | 66x61x61 cm |
| Verkoopeenheid: | 1 |
| Materiaalsoort: | Polyester & metaal |
| Afwerking: | Gecoat |
| Aanvullende informatie: | Maximum draagvermogen is 120kg |
| Zelf monteren? | ja |
| Aanbevolen onderhoud: | Regelmatig stofzuigen |
| Zitdiepte, zithoogte, arml. Hoogte: | 44.5 cm / 48 cm / 64.5 cm |