showmodel!
Side table Sera taupe
€ 359,00
€ 199,00
(inclusief btw)
| Artikelnummer | 240086 |
|---|---|
| Kleur | Taupe |
| Materiaal | IJzer |
| Lengte | 95 cm |
| Breedte | 95 cm |
| Hoogte | 75 cm |
| Merk | By-Boo |
| Aanbevolen onderhoud | Schoonmaken met een zachte doek |
| Diepte | 30 cm |