Fauteuil Bruno - beige Koda
€ 799,00
(inclusief btw)
Fauteuil Bruno - beige Koda
| Afmetingen (BxDxH): | 97x96x67 cm |
| Afmeting verpakking (BxDxH): | 100x100x71 cm |
| Merk: | Eleonora |
| Materiaalsoort: | Stof, foam & hout |
| Aanvullende informatie: | Maximum draagvermogen is 100kg |
| Zelf monteren? | nee |
| Aanbevolen onderhoud: | Regelmatig stofzuigen |
| Zitdiepte, zithoogte, arml. Hoogte: | 70 cm / 40 cm / 67 cm |