Salontafel Vidar
€ 579,00
(inclusief btw)
Salontafel Vidar
| Afmetingen (BxDxH): | 80x80x37 cm |
| Afmeting verpakking (BxDxH): | 89x89x46,5 cm |
| Merk: | Eleonora |
| Materiaalsoort: | Eiken hout & travetin |
| Afwerking: | Geborsteld |
| Aanvullende informatie: | Maximum draagvermogen 23 kg |
| Zelf monteren? | nee |
| Aanbevolen onderhoud: | Schoonmaken met een vochtige doek |