Sedia bruin
€ 399,00
(inclusief btw)
Sedia bruin
| Afmetingen (BxDxH): | 73,5x72x75 cm |
| Afmeting verpakking (BxDxH): | 77x69x57 cm |
| Verkoopeenheid: | 1 |
| Materiaalsoort: | Metaal en stof |
| Afwerking: | Gecoat |
| Zitdiepte, zithoogte, arml. hoogte: | Zitdiepte 55 cm, Zithoogte 42 cm |
| Aanvullende informatie: | Maximum draagvermogen is 130 kg. Stofnaam Luce |
| Onderhoud: | Regelmatig stofzuigen |