Irona side - beige
€ 99,00
(inclusief btw)
Side table Irona - beige -
| Afmetingen (BxDxH): | 39,5x39,5x52 cm |
| Afmeting verpakking (BxDxH): | 48x46x8 cm / 33x33x55 cm |
| Verkoopeenheid: | 1 |
| Materiaalsoort: | Ijzer & Glas |
| Afwerking: | Geverfd, smoked glas |
| Aanvullende informatie: | Maximale draagkracht is 15 kg |
| Zelf monteren? | Ja |
| Onderhoud: | Schoonmaken met een vochtige/droge doek |