Irona small- caramel
€ 99,00
(inclusief btw)
Side table Irona small - caramel-
| Afmetingen (BxDxH): | 50x50x40 cm |
| Afmeting verpakking (BxDxH): | 55x55x9 cm / 36x36x43 cm |
| Verkoopeenheid: | 1 |
| Materiaalsoort: | Ijzer & Glas |
| Afwerking: | Geverfd, smoked glas |
| Aanvullende informatie: | Maximale draagkracht is 20 kg |
| Zelf monteren? | Ja |
| Onderhoud: | Schoonmaken met een vochtige/droge doek |