Loop stone 80cm
€ 499,00
(inclusief btw)
Side table loop stone
| Afmetingen (BxDxH): | 80x80x42 cm |
| Afmeting verpakking (BxDxH): | 91x91x12 cm / 48x48x46 cm |
| Verkoopeenheid: | 1 |
| Materiaalsoort: | Mango hout & marmer |
| Afwerking: | Gelakt en gepolijst |
| Aanvullende informatie: | Maximum draagkracht 22 kg |
| Zelf monteren? | Nee |
| Onderhoud: | Schoonmaken met een vochtige/droge doek |
De coffee table LoopStone van het merk By-Boo is een compacte, ronde bijzettafel met natuurlijke materialen en organische uitstraling.
Kenmerken en Specificaties
- Materiaal: Vervaardigd uit een combinatie van mangohout en marmer.
- Kleur: Beschikbaar in een naturel houten afwerking met een 'stone' kleurig tafelblad.
- Afmetingen: 80 x 80 x 42 cm (L x B x H).
- Draagkracht: De tafel heeft een maximaal draagvermogen van 45 kg.
- Onderhoud: Eenvoudig schoon te maken met een vochtige of droge doek.