Luka barstoel taupe
€ 219,00
(inclusief btw)
Extra Informatie
| Afmetingen (BxDxH): | 53x53.5x90cm |
| Afmeting verpakking (BxDxH): | 55x55.5x92 cm |
| Kleur: | Taupe |
| Materiaalsoort: | Polyester & metaal |
| Afwerking: | Gecoat |
| Aanvullende informatie: | Maximum draagvermogen is 120kg |
| Stofnaam: | Copenhagen |
| Zelf monteren? | ja |
| Zitdiepte, zithoogte, arml.hoogte | 41 cm / 67.5cm / 15cm |
| Aanbevolen onderhoud: | Regelmatig stofzuigen |
| Merk | Eleonora |