Bijzettafel Aime - 45x45 cm
€ 299,00
(inclusief btw)
| Afmetingen (BxDxH): | 45x45x45 cm |
| Afmeting verpakking (BxDxH): | 53x10x53 cm/32x32x50 cm |
| Merk: | Eleonora |
| Materiaalsoort: | Travertin |
| Afwerking: | Nano |
| Aanvullende informatie: | Maximale draagkracht: 50 kg |
| Zelf monteren? | ja |
| Aanbevolen onderhoud: | Schoonmaken met een vochtige doek |