Eetkamerstoel Tess - beige Spark
€ 209,00
(inclusief btw)
Stoel Tess - beige Spark
| Afmetingen (BxDxH): | 53x59x79 cm |
| Afmeting verpakking (BxDxH): | 85x55x59 cm |
| Merk: | Eleonora |
| Materiaalsoort: | stof/metaal |
| Afwerking: | Gecoat |
| Aanvullende informatie: | Max. draaggewicht 120kg |
| Zelf monteren? | ja |
| Aanbevolen onderhoud: | Regelmatig stofzuigen. Schoonmaken met een droge doek, niet in direct zonlicht plaatsen |
| Zitdiepte, zithoogte, arml. Hoogte: | 48 cm / 47 cm |
De stoelen zijn eigenlijk altijd op voorraad, wilt u geen verrassingen bel dan even 033-286-1120 voor de actuele voorraad!