Boekenkast Remi - zwart
€ 1.099,00
(inclusief btw)
Boekenkast Remi - zwart
| Afmetingen (BxDxH): | 96x37x200 cm |
| Afmeting verpakking (BxDxH): | 104x46x188 cm |
| Merk: | Eleonora |
| Materiaalsoort: | Mango hout & metaal |
| Afwerking: | Gelakt |
| Aanvullende informatie: | Maximale draagkracht: 50 kg |
| Zelf monteren? | ja |
| Aanbevolen onderhoud: | Schoonmaken met een vochtige doek |