Eetkamerstoel Fabio - beige Spark
€ 209,00
(inclusief btw)
| Afmetingen (BxDxH): | 56x58x85.5 cm |
| Afmeting verpakking (BxDxH): | 62x58x54 cm |
| Materiaalsoort: | Stof & metaal |
| Afwerking: | Gecoat |
| Aanvullende informatie: | Maximum draagvermogen is 120kg draaibaar |
| Zelf monteren? | ja |
| Aanbevolen onderhoud: | Schoonmaken met een droge doek, niet in direct zonlicht plaatsen |
| Zitdiepte, zithoogte, arml. Hoogte: | 45 cm / 48 cm / - |
De stoelen zijn eigenlijk altijd op voorraad, wilt u geen verrassingen bel dan even 033-286-1120 voor de actuele voorraad!