Fauteuil David - mosterd Safari
€ 499,00
(inclusief btw)
| Afmetingen (BxDxH): | 84x82x76 cm |
| Afmeting verpakking (BxDxH): | 88x85x(62x42) cm |
| Verkoopeenheid: | 1 |
| Materiaalsoort: | Polyester & metaal |
| Aanvullende informatie: | Maximale draagkracht: 130kg |
| Zelf monteren? | ja |
| Aanbevolen onderhoud: | Regelmatig stofzuigen. |
| Zitdiepte, zithoogte, arml. Hoogte: | 58 cm / 45 cm / 62 cm |