Fauteuil Maeve - beige Maywood
€ 599,00
(inclusief btw)
| Afmetingen (BxDxH): | 82x85x72 cm |
| Afmeting verpakking (BxDxH): | 82x85x74 cm |
| Merk: | Eleonora |
| Materiaalsoort: | Stof & metaal |
| Afwerking: | Gecoat |
| Aanvullende informatie: | Maximum Draagvermogen is 130kg |
| Zelf monteren? | nee |
| Aanbevolen onderhoud: | Niet in direct zonlicht plaatsen |
| Zitdiepte, zithoogte, arml. Hoogte: | 62cm / 47cm |