Fauteuil Caleb - beige Salerno
€ 1.199,00
(inclusief btw)
| Afmetingen (BxDxH): | 86,4x94x107,9 cm (86,4x94x108 cm + 53,3x53,3x45,7 cm) |
| Afmeting verpakking (BxDxH): | 88,9x91,4x96,5 cm |
| Verkoopeenheid: | 1 |
| Materiaalsoort: | Stof & ijzer |
| Afwerking: | Gecoat |
| Aanvullende informatie: | Maximum draagkracht 150 kg |
| Zelf monteren? | nee |
| Aanbevolen onderhoud: | Niet in direct zonlicht plaatsen, regelmatig stofzuigen. |
| Zitdiepte, zithoogte, arml. Hoogte: | Zithoogte 48,26 cm / Hoogte kruk 45,72 cm |