Fauteuil Loys - grijs Barkley
€ 699,00
(inclusief btw)
| Afmetingen (BxDxH): | 91x75x85 cm |
| Afmeting verpakking (BxDxH): | 94x78x89 cm |
| Verkoopeenheid: | 1 |
| Materiaalsoort: | Stof, hout & metaal |
| Afwerking: | Gecoat |
| Aanvullende informatie: | Maximum draagvermogen is 160kg draaibaar |
| Zelf monteren? | nee |
| Aanbevolen onderhoud: | Regelmatig stofzuigen, niet in direct zonlicht plaatsen |
| Zitdiepte, zithoogte, arml. Hoogte: | 57 cm / 47 cm |