Fauteuil Owen - beige Batea
€ 499,00
(inclusief btw)
| Afmetingen (BxDxH): | 73x82x75 cm |
| Afmeting verpakking (BxDxH): | 75x84x77 cm |
| Verkoopeenheid: | 1 |
| Materiaalsoort: | Stof |
| Aanvullende informatie: | Maximum draagkracht 150 kg |
| Zelf monteren? | nee |
| Aanbevolen onderhoud: | Niet in direct zonlicht plaatsen, regelmatig stofzuigen. |
| Zitdiepte, zithoogte, arml. Hoogte: | 58 cm / 43 cm |