Fauteuil Hamilton - taupe Asti
€ 619,00
(inclusief btw)
| Afmetingen (BxDxH): | 85x74x72 cm |
| Afmeting verpakking (BxDxH): | 87x76x75 cm |
| Verkoopeenheid: | 1 |
| Materiaalsoort: | Stof |
| Aanvullende informatie: | Maximum draagvermogen is 100kg |
| Zelf monteren? | nee |
| Aanbevolen onderhoud: | Regelmatig stofzuigen |
| Zitdiepte, zithoogte, arml. Hoogte: | 60 cm / 45 cm |