showmodel!
Hanglamp Nims 1
€ 79,95
€ 49,00
(inclusief btw)
| Afmetingen (BxDxH): | 42x42x21 cm |
| Afmeting verpakking (BxDxH): | 43x43x25 cm |
| Verkoopeenheid: | 1 |
| Materiaalsoort: | Acryl & ijzer |
| Afwerking: | Gecoat |
| Aanvullende informatie: | Voltage 220-240 / Max. 50/60HZ |
| Snoerlengte/fitting: | 110 cm / E27 |
| Onderhoud: | Schoonmaken met een vochtige/droge doek |