Hanglamp Lunar natural
€ 149,00
(inclusief btw)
| Afmetingen (BxDxH): | 54x52,5x30,5 cm |
| Afmeting verpakking (BxDxH): | 55,5x53,5x37,5 cm |
| Verkoopeenheid: | 1 |
| Materiaalsoort: | IJzer & touw |
| Afwerking: | Gecoat |
| Aanvullende informatie: | Voltage 220-240 / Max. 40Watt |
| Snoerlengte/fitting: | 150 cm/E27 |
| Onderhoud: | Schoonmaken met een droge doek |