showmodel!
Hanglamp Nims 2
€ 149,00
€ 99,00
(inclusief btw)
| Afmetingen (BxDxH): | 52x42.8x51 cm |
| Afmeting verpakking (BxDxH): | 33x33x35 cm |
| Verkoopeenheid: | 1 |
| Materiaalsoort: | Acryl & ijzer |
| Afwerking: | Gecoat |
| Aanvullende informatie: | Voltage 220-240 / Max. 50/60HZ |
| Snoerlengte/fitting: | 110 cm / E27 |
| Onderhoud: | Schoonmaken met een vochtige/droge doek |