Hangamp Garca horizontaal
€ 249,00
(inclusief btw)
| Afmetingen (BxDxH): | 89x20x144 cm |
| Afmeting verpakking (BxDxH): | 99x27x26 cm |
| Verkoopeenheid: | 1 |
| Materiaalsoort: | Keramiek & Glas & IJzer |
| Afwerking: | Gecoat |
| Aanvullende informatie: | Dit item word geleverd inclusief lichtbron. Voltage 220-240 / Max. 14Watt |
| Snoerlengte/fitting: | 120 cm |
| Onderhoud: | Schoonmaken met een vochtige/droge doek |