Hanglamp Meander
€ 269,00
(inclusief btw)
| Afmetingen (BxDxH): | 40x40x20 cm |
| Afmeting verpakking (BxDxH): | 48x48x28 cm |
| Verkoopeenheid: | 1 |
| Materiaalsoort: | Papier & ijzer |
| Afwerking: | Gecoat |
| Aanvullende informatie: | Handgemaakt papier |
| Snoerlengte/fitting: | 150 cm / E27 |
| Onderhoud: | Schoonmaken met een vochtige/droge doek |