Fauteuil Mikky naturel - taupe Moon
€ 399,00
(inclusief btw)
Fauteuil Mikky naturel - taupe Moon
| Afmetingen (BxDxH): | 61x72,5x72 cm |
| Merk: | Eleonora |
| Kleur: | naturel - taupe |
| Materiaalsoort: | Stof & eiken hout |
| Afwerking: | Geverfd |
| Aanvullende informatie: | Maximum draagkracht 120 kg |
| Zelf monteren? | nee |
| Aanbevolen onderhoud: | Regelmatig stofzuigen |
| Zitdiepte, zithoogte, arml. Hoogte: | 58 cm / 42,5cm |