Fauteuil Jordan - taupe Asti
€ 799,00
(inclusief btw)
Fauteuil Jordan - taupe Asti
| Afmetingen (BxDxH): | 101x94x72 cm |
| Merk: | Eleonora |
| Kleur: | Taupe |
| Materiaalsoort: | Stof |
| Aanvullende informatie: | Maximum draagvermogen is 100kg |
| Zelf monteren? | nee |
| Aanbevolen onderhoud: | Regelmatig stofzuigen |
| Zitdiepte, zithoogte, arml. Hoogte: | 68 cm/44 cm |