Fauteuil Monica - beige Asti
€ 699,00
(inclusief btw)
Fauteuil Monica - beige Asti
| Afmetingen (BxDxH): | 87x94x78 cm |
| Merk: | Eleonora |
| Kleur: | beige |
| Materiaalsoort: | Stof |
| Aanvullende informatie: | Maximum draagvermogen is 100kg |
| Zelf monteren? | nee |
| Aanbevolen onderhoud: | Regelmatig stofzuigen |
| Zitdiepte, zithoogte, arml. Hoogte: | 62 cm / 41 cm |