Fauteuil Connor - mosterd Donna
€ 429,00
(inclusief btw)
Fauteuil Connor - mosterd Donna
| Afmetingen (BxDxH): | 74,5x77x78,5 cm |
| Merk: | Eleonora |
| Kleur: | mosterd |
| Materiaalsoort: | Stof & metaal |
| Aanvullende informatie: | Draaibaar 360. Maximum draagkracht 120 kg |
| Zelf monteren? | ja |
| Aanbevolen onderhoud: | Regelmatig stofzuigen |
| Zitdiepte, zithoogte, arml. Hoogte: | 54 cm / 44.5 cm |