Stoel Livia - bruin Hush
€ 289,00
(inclusief btw)
Stoel Livia - bruin Hush
| Afmetingen (BxDxH): | 65x63x80 cm |
| Afmeting verpakking (BxDxH): | 70x66x52 cm |
| Merk: | Eleonora |
| Materiaalsoort: | Stof, foam & eiken hout |
| Afwerking: | Gecoat |
| Aanvullende informatie: | Maximum carrying 120 kg | Draaibaar 180 graden |
| Zelf monteren? | ja |
| Aanbevolen onderhoud: | Regelmatig stofzuigen |
| Zitdiepte, zithoogte, arml. Hoogte: | 47 cm / 49,5 cm |