Stoel Mateo - beige Niata
€ 149,00
(inclusief btw)
Stoel Mateo - beige Niata
| Afmetingen (BxDxH): | 61x61x79 cm |
| Afmeting verpakking (BxDxH): | 75x62x51 cm |
| Merk: | Eleonora |
| Materiaalsoort: | Stof, foam & eiken hout |
| Afwerking: | Gecoat |
| Aanvullende informatie: | Maximum carrying 120 kg |
| Zelf monteren? | ja |
| Aanbevolen onderhoud: | Regelmatig stofzuigen |
| Zitdiepte, zithoogte, arml. Hoogte: | 46 cm / 49 cm |