Stoel Alissa - taupe Oro
€ 239,00
(inclusief btw)
Stoel Alissa - taupe Oro
| Afmetingen (BxDxH): | 65x63x80 cm |
| Afmeting verpakking (BxDxH): | 66x61x52 cm |
| Merk: | Eleonora |
| Materiaalsoort: | Stof, foam & metaal |
| Afwerking: | Gecoat |
| Aanvullende informatie: | Maximum carrying 120 kg |
| Zelf monteren? | ja |
| Aanbevolen onderhoud: | Regelmatig stofzuigen |
| Zitdiepte, zithoogte, arml. Hoogte: | 47 cm / 51 cm |